petzimo-petshop

Kolay ve güvenli alışverişlere olanak sağlayan e-ticaret sektöründe yoğun ilgi gören pet shop malzemeleri de sanal mağazalardan satın alınabiliyor. Evcil hayvanların ihtiyacı olan pet shop malzemelerini bir araya getiren Petzimo.com, web siteden yapılan alışverişlerin yanında Android ve iOS mobil uygulamalarıyla da güvenilir ve hızlı alışverişe olanak sağlıyor.

Online pet shop alışveriş sitesi Petzimo.com’da yer alan tüm ürünlere Android mobil uygulamasıyla da hızlı bir şekilde erişilebiliyor. Eğer Android işletim sistemine sahip bir telefon ya da tablet kullanılıyorsa https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tmoblabs.tappz.petzimo linkine tıklayarak Petzimo Android mobil uygulaması indirilebiliyor. Android cihaza indirilen uygulamayla, evcil hayvanların tüm ihtiyaçları karşılanabilir, mobil uygulamalara özel kampanyalardan da yararlanılabilir. Mobil uygulamalar sayesinde zaman ve mekan sınırı olmadan alışveriş yapmak mümkün oluyor.

Petzimo Android mobil uygulamasında Petzimo.com internet sitesindeki tüm ürünler görüntülenebiliyor. Kategori sayfasında; kuru ve yaş mama çeşitleri, ödüller, besin takviyeleri, mama ve su kapları, pire ve parazit koruma ürünleri, bakım ürünleri, temizlik ürünleri, aksesuarlar, taşıma çantası, tasmalar, oyuncaklar, yuvalar, tuvalet ürünleri, evcil hayvan kapıları, kuşlar için kraker ve aksesuar çeşitleri, kemirgen yemleri ve aksesuarları ayrı ayrı görüntülenerek, ihtiyaç duyulan ürün kolayca bulunabiliyor.

Petzimo Android Mobil Uygulaması üzerinden alışveriş

Android uygulama üzerinden kullanıcı adı ve şifre ile girişi yapıldıktan sonra ürünleri “Sepete Ekle” seçeneğine tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz.. Sepetteki ürünleri “Sepetim” başlığı altında görüntüleyebilirsiniz. “Sepetim” sayfasındaki “Satın Al” seçeneğine tıklayarak önce adres ekleyip, ardından ödeme seçeneğini işaretleyerek siparişinizi onaylayabilirsiniz. Petzimo Android uygulamasındaki ödeme seçenekleri Petzimo.com web sitesindeki alışverişlerde de olduğu gibi online kredi kartı, havale ve kapıda nakit ya da kredi kartı olarak size sunuluyor.

Petzimo’nun sadece Android cihazlara özel bir mobil uygulaması yok. Eğer telefon ya da tabletiniz iOS işletim sistemini kullanıyorsa https://itunes.apple.com/tr/app/petzimo/id1102417919 bağlantı adresine tıklayarak Petzimo iOS mobil uygulamasını da indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.