Koalay.com’dan Yeni Kasko Özelliği: Kasko Kişiselleştirme

kasko-kisisellestirme

Türkiye’nin ilk online sigorta brokeri Koalay.com müşterileri, ihtiyaçları olmayan kasko teminatları için ödeme yapmadan, bütçelerine ve ihtiyaçlarına en uygun kasko poliçesine kasko kişiselleştirme özelliği ile sahip olabiliyor. Koalay kullanıcıları kasko kişiselleştirme teknolojisi sayesinde istedikleri kasko teminatlarını seçebiliyor ve ihtiyaçları olmayan teminatları poliçelerinden çıkarabiliyor.

Sigorta sektöründe fiyat verme aşamasından satın alma aşamasına kadar tam ve gerçek online brokerlik hizmeti veren Koalay.com ile artık kasko poliçelerinin primleri araç sahiplerinin kontrolünde. Farklı sigorta şirketlerinin farklı kasko paketleri ile birlikte, kasko poliçelerine ek teminatlar da ekleme fırsatı sunan Koalay, teklifleri sigorta şirketlerinin sunduğu en uygun kasko fiyatı üzerine komisyon veya hizmet bedeli eklemeden eş zamanlı olarak ekrana getiriyor.

Araç sahiplerinin kısa sürede sigorta poliçesi tekliflerini karşılaştırmalarını ve istedikleri araç sigortasını anında online olarak satın almalarını sağlayan Koalay.com, geliştirdiği yenilikçi iş modelleri ile saygın bir yarışma olan Uluslararası Hermes Yaratıcılık Ödülleri Yarışması’ndan geçtiğimiz günlerde ik ödül kazanmıştı. “İşletmeden Tüketiciye” ve “Ürün” kategorilerinde 2 altın ödüle de sahip olan Koalay.com, Türkiye’de tüketicilerin araç sigortası yaptırırken farklı seçenekleri değerlendirerek en iyi sigorta poliçesi teklifini satın alabilecekleri konusunda bilinçlenmelerini sağlıyor.

Koalay.com

Uzun yıllara dayanan ve uluslararası deneyimden gelen ciddi bir uzmanlıkla sigorta şirketleri adına pazarlama faaliyetlerini yürüten Koalay.com, sigorta şirketlerinin sunduğu kasko ve trafik sigortası tekliflerini, poliçe tutarlarını ve poliçe kapsamlarını çok kısa bir süre içerisinde tarayarak karşılaştırıyor. Bunların yanında DASK poliçesi işlemlerinin de yapılabildiği Koalay sayesinde kullanıcılar zamandan tasarruf ederek, güvenli bir ortamda poliçelerine anında sahip olabiliyor.

Bir Telesure Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. markası olan Koalay, her gün binlerce müşteriye fiyat teklifi ve sigorta poliçesi sunarken tüm bilgileri son teknoloji güvenlik sistemleri ile koruyor.

Telesure

Müşterilerine basit, pratik ve farklı seçenekler sunarak, sigorta arayışlarına yardımcı olmak ve sigorta alımlarını ya da yenilemelerini kolaylaştırmak amacıyla kurulan Telesure Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. insanların sigorta satın alma alışkanlıklarını yenilemek konusundaki kararlılığıyla yola çıktı.

Telesure Grup, Güney Afrika’da telefon üzerinden sigorta işlemleri gerçekleştiren ilk şirket olan Auto & General’in desteğini alarak 1985 yılında faaliyete başladı. 1993 yılında Birleşik Krallık’ta, 1997 yılında Avusturalya’da faaliyete geçen Telesure Grup, İngiltere’de Compare the Market operasyonuyla sektörde lider konumda bulunuyor. Guernsey’de Jacana Re Limited isimli bir reasürans şirketi ile faaliyette olan Telesure Grup, 2012 yılında Hollanda ve Fransa’da da yatırımlar yaptı. 2013 yılında Türkiye pazarına girişinin ardından, 2015 yılında Singapur’u da hizmet ağına katarak büyümesine devam etmektedir.

Koalay birkaç dakika içinde aracınız için en uygun kasko teklifini hesaplar ve anlaşmalı olduğu sigorta şirketlerinin tekliflerini eş zamanlı olarak sunar. Size özel teklifleri görüntülemek için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.